• Niagara

    ★★★

  • Seven Psychopaths

    ★★★★★

  • Cyrano

    ★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★★½

  • The Faculty

    ★★★

  • The Way Way Back

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Rushmore

    ★★★★½

  • Scream 4

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★★

  • Father Christmas Is Back

    ½

  • Relaxer

    ★★★½

  • Mother

    ★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The 355

    ★½