• Homunculus

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Sock Six

    ★★★★

  • Antifa: Rise of the Black Flags

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★★★

  • Forgiven Children

    ★★★★

  • The Faraway House and The Great Forest

  • Sputnik

    ★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Relic

    ★★★★

  • Interspecies Reviewers

    ★★★★

  • Crazy Samurai Musashi

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Yummy

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Lupin the Third: The First

    ★★★★

  • Das perfekte Geheimnis

    ★½

  • The Forest of Love

    ★★★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Rabid

    ★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Haunt

    ★★

  • Fat-Topia

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • The Divine Fury

    ★★★

  • Full Force

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Game of Death Redux

    ★★★★

  • The Wretched

    ★½

  • Under Your Bed

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★½

  • Cans Without Labels

  • Avengement

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Little Joe

    ★★½

  • First Love

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Deerskin

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★½

  • After Midnight

    ★★★½

  • The Furies

    ★★

  • The Haunting of Sharon Tate

    ½

  • Pet Sematary

  • Us

    ★★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • Furie

    ★★½

  • The Golden Glove

    ★★★★½

  • Serial (Bad) Weddings 2

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★½

  • The Hole in the Ground

    ★★½

  • Polar

    ★★

  • Seasons

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • It Comes

    ★★★★½

  • Shrek Retold

    ★★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★★