Sort by

Siena 🌞 has logged 203 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
I Used to Go Here

I Used to Go Here

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Reality Bites

Reality Bites

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Read other review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Holidate

Holidate

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
A Little Christmas Charm

A Little Christmas Charm

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Time for Us to Come Home for Christmas

Time for Us to Come Home for Christmas

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Kacey Musgraves Christmas Show

The Kacey Musgraves Christmas Show

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Christmas Card

The Christmas Card

2006
×
Read the review Edit this entry  
21
Barbie in the Nutcracker

Barbie in the Nutcracker

2001
×
Read the review Edit this entry  
21
Center Stage

Center Stage

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Sense and Sensibility

Sense and Sensibility

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Glenbrooke Christmas

A Glenbrooke Christmas

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Unlocking Christmas

Unlocking Christmas

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Small Town Christmas

Small Town Christmas

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
One Royal Holiday

One Royal Holiday

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Christmas Bow

The Christmas Bow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Christmas in Vienna

Christmas in Vienna

2019
×
Read the review Edit this entry  
05
Sense, Sensibility & Snowmen

Sense, Sensibility & Snowmen

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Christmas On My Mind

Christmas On My Mind

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Timeless Christmas

A Timeless Christmas

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Deliver by Christmas

Deliver by Christmas

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
Edit this entry  
30
Merry Ex-Mas

Merry Ex-Mas

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Homemade Christmas

Homemade Christmas

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Dolly Parton's Christmas on the Square

Dolly Parton's Christmas on the Square

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Christmas Wedding Planner

Christmas Wedding Planner

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
26
Hollidaysburg

Hollidaysburg

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
His Girl Friday

His Girl Friday

1940
×
★★★½
Edit this entry  
26
Pieces of April

Pieces of April

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Working Girl

Working Girl

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Buffalo '66

Buffalo '66

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
We Are Who We Are

We Are Who We Are

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Birds

The Birds

1963
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
My Big Fat Greek Wedding

My Big Fat Greek Wedding

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Beginners

Beginners

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Rebecca

Rebecca

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Over the Garden Wall

Over the Garden Wall

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Casper

Casper

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Halloweentown

Halloweentown

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry