Sort by

sierra has logged 21 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Daniel Sloss: Live Shows

Daniel Sloss: Live Shows

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ari Shaffir: Double Negative

Ari Shaffir: Double Negative

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tom Segura: Ball Hog

Tom Segura: Ball Hog

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Marc Maron: End Times Fun

Marc Maron: End Times Fun

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
In the Name of the Father

In the Name of the Father

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Donald Glover: Weirdo

Donald Glover: Weirdo

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bert Kreischer: The Machine

Bert Kreischer: The Machine

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Marc Maron: Thinky Pain

Marc Maron: Thinky Pain

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bert Kreischer: Hey Big Boy

Bert Kreischer: Hey Big Boy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tom Segura: Mostly Stories

Tom Segura: Mostly Stories

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ryan Hamilton: Happy Face

Ryan Hamilton: Happy Face

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Marc Maron: End Times Fun

Marc Maron: End Times Fun

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Nate Bargatze: The Tennessee Kid

Nate Bargatze: The Tennessee Kid

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry