Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Scream VI

  • How to Beat a Video Game

  • The Trident

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Somebody I Used to Know

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • A Hollywood Christmas

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Whisper of the Heart

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Night of the Coconut

  • Lightyear

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Kotaro Lives Alone

    ★★★★★

  • Dirtbag

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Home Team

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

  • Diary of a Wimpy Kid