RSS feed for George
  • Host

    ★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

  • Ju-on: Origins

  • I'll Be Gone in the Dark

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • You Should Have Left

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Candyman

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • Becky

    ★★★

  • Martin Scorsese Quarantine Project

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Unsettling Scenes

  • Out

  • Not Alone in Here

  • New York New York

  • The Half of It

    ★★½

  • A Parks and Recreation Special

  • TWICE: Seize The Light

  • Normal People

  • Defending Jacob

  • Visit

  • The Last Dance

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★★★

  • Sol Levante

  • Shadowed

  • Cursed Films

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Test: A New Era For Australia's Team

  • The Most Dangerous Animal of All

  • Devs

  • The Weeknd: After Hours

  • The Trip to Greece

  • Playdate with Destiny

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Lamp Life

  • Sergio

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Spaceship Earth

  • Relic

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Wake Up

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

  • Miss Americana

  • Goldman v Silverman

  • The Outsider

  • Underwater

    ★★

  • Cheer

  • The Grudge

    ★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Confession Killer

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Stilts

  • Seven Worlds, One Planet

  • The Fall

  • The Forest of Love

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½