Sort by
  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Hit Man

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Monte Clérigo

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Once Upon a Studio

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Cases of Teens: The Nerd, the Brute and the Rocker

  • Carmen Troubles

  • Agora Frenesim

  • In Curve Notes_Stream

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Autoerótico

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Boca Cava Terra

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Encoberto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Ice Merchants

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Woman of my people

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

  • Misericórdia

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Oníris

  • O Búzio

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Akaash Singh: Bring Back Apu

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Processado

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★