• Licorice Pizza

    ★★★½

  • One Second

    ★★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Peggy Sue Got Married

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Imaginarium of Doctor Parnassus

    ★★½

  • 8½

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Local Hero

    ★★★★½

  • My Brilliant Career

    ★★★½

  • The Night House

    ★★½

  • Solaris

    ★★★½

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★★★

  • Maggie

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • A Call to Spy

    ★½