• The Rocky Horror Picture Show

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★½

  • Split

    ★★½

  • Climax

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Ethos

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★