Sort by
  • Madame Web

  • Lisa Frankenstein

  • Expats

  • Mean Girls

    ★★★

  • Night Swim

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

  • Fellow Travelers

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★

  • Saw X

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★½

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★

  • Fingernails

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Retribution

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Class of '09

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride