Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Bholaa

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★½

  • Everything Under Control

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ½

  • Yellow Gangs

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Deck of Cards: What Went Wrong

  • Halloween Ends

    ½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Deck of Cards

    ½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

  • The Narrow Road

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Day Shift

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Arnold Is a Model Student

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Lynch/Oz

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★