Sort by

sami has logged 10 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
It's Only the End of the World

It's Only the End of the World

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
27
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★
Edit this entry  
25
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
★★
Read the review Edit this entry