• The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★½

  • Sense8: Amor Vincit Omnia

    ★★★½

  • Sense8: A Christmas Special

    ★★★½

  • Sense8: Happy F*cking New Year

    ★★★½

  • Bleach: The Sealed Sword Frenzy

  • Boruto: Naruto the Movie

  • The Last: Naruto the Movie

    ★½

  • Naruto Shippuden the Movie: Road to Ninja

    ★½

  • Naruto Shippuden the Movie: Blood Prison

    ½

  • Naruto Shippuden the Movie: The Lost Tower

    ½

  • Naruto Shippuden the Movie: The Will of Fire

  • Naruto Shippuden the Movie: Bonds

  • Naruto Shippuden the Movie

  • Naruto the Movie: Guardians of the Crescent Moon Kingdom

    ½

  • Naruto the Movie: Legend of the Stone of Gelel

    ½

  • Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow

    ★★

  • The Neon Demon

  • Scream

    ★★