• Sonic the Hedgehog

  • Star Wars Collection

  • Hazbin Hotel

  • K-12

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★

  • Child's Play

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Parasite

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bocadillo

    ½

  • Halloween

  • Freaky Friday

  • Donbass

    ½

  • Breaking In

  • Fullmetal Alchemist

  • Happiness

  • Coco

  • Cult of Chucky

  • Leatherface

  • The Emoji Movie

  • In a Heartbeat

  • Cars 3

  • Twin Peaks: The Return

  • One Day in Aleppo

    ½

  • Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas

  • The Lego Batman Movie

  • Attraction

  • Last Men in Aleppo

    ½

  • Cries from Syria

    ½

  • Joshua: Teenager vs. Superpower

    ½

  • Rufus 2

    ½

  • Preposterous

  • Trolls

  • The Red Pill

    ½

  • The Girl on the Train

  • The White Helmets

    ½

  • Independence Day: Resurgence

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★

  • Fidel

  • Sausage Party

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Poveda

    ★½

  • Rufus

    ½

  • No Filter

    ½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

  • Hotel Transylvania 2

  • 7 Days in Syria

    ½

  • My Little Pony: Equestria Girls: Friendship Games

  • Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom

    ½

  • Capture the Flag

  • Attack on Titan

  • Minions

  • Regue Chicken

  • Inside Out

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 4

  • Ooops! Noah Is Gone...

  • Fifty Shades of Grey

  • Eat My Shit

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Over the Garden Wall

    ★★★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 3

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Zombeavers

    ½

  • Lava

    ★★½

  • Tusk

  • Lucy