Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • The Killer

    ½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Creed III

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • NO THANK YOU

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ½

  • Avatar: The Way of Water

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Woman King

    ★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • TÁR

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • We Cry Together

    ½

  • Elvis

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • As We Hold Hands

    ★★★★

  • The Northman

  • RRR

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • The Batman

    ★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Snipers

    ★★★★½

  • Alice

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • Maanaadu

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • House of Gucci

  • Ferny & Luca

    ★★★★

  • Eternals

    ½

  • Sardar Udham

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Spencer

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ½

  • Old

    ★★★★½

  • Titane

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★