Sort by
  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine

    ★★

  • Bisping

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The King

    ★★★★

  • Joker

  • Waves

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Louis Theroux: Surviving America’s Most Hated Family

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • Too Old to Die Young

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★½

  • Russell Brand: Re:Birth