• The Young and the Damned

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Greed

    ★★★★

  • The Emigrants

    ½

  • Mystery Train

    ★★★½

  • A Hijacking

    ★★★½

  • The Sting

    ★★★½

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★½

  • Support the Girls

    ★★★½

  • Love Exposure

    ★★★★

  • Children of Paradise

    ★★★½

  • Happy Together

    ★★★½

  • A Very Potter Musical

    ★★★★

  • Now, Voyager

    ★★★★

  • Kuroneko

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Michael

  • There Will Be Blood

    ★★★★★