Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Stuck

    ★★★★

  • The making of

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • The Woman King

  • Pinocchio

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • House of Hammer

    ★★★

  • Mike

    ★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • Who Killed Biggie and Tupac?

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Offer

    ★★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Moonshot

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Contractor

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • 1883

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Fresh Meat: Jeffrey Dahmer

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Last Man Standing

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★