Sort by
  • Avatar: The Way of Water

  • Monster High: The Movie

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • Fall

    ★★★

  • Orphan: First Kill

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Turning Red

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Christmas in Tune

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Hawkeye

  • BuzzFeed Unsolved: The Making of the Final Investigation

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Escape the Undertaker

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½