Sort by

hailey has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Malignant

Malignant

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★½
Edit this entry  
28
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Child's Play 2

Child's Play 2

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Into the Storm

Into the Storm

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★★★
Edit this entry