Sort by
  • Fast X

    ★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Mafia Mamma

  • Paint

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Big Shark

  • Malum

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Consecration

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Fear

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Jamojaya

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • When It Melts

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Cat Person

    ★★★½

  • Beyond Utopia

    ★★★★★

  • Divinity

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★½

  • Radical

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★★

  • The Longest Goodbye

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Snow Falls

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Mean One

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Devil's Stomping Ground

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas