SlasherReviews has logged 35 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The House on Sorority Row

The House on Sorority Row

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Starfish

Starfish

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Goliath

Goliath

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Boat

The Boat

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Standoff at Sparrow Creek

The Standoff at Sparrow Creek

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Overlord

Overlord

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Piercing

Piercing

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Holiday

Holiday

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dachra

Dachra

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Apostle

Apostle

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
This Means War

This Means War

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Best Laid Plans

Best Laid Plans

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Wild

Wild

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Nun

The Nun

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Searching

Searching

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry