RSS feed for SlasherReviews

SlasherReviews has watched 27 music films.

  • I Still Believe

    ★★

  • Blood Machines

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Bolden

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Her Smell

    ★★★★

  • Wild Rose

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Cold War

    ★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★★½

  • Anna and the Apocalypse

    ★★★★½

  • Bodied

    ★★★★★

  • Trolls

    ★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • Sing Street

    ★★★★½

  • The Lure

    ★★★★

  • Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

    ★★★★★

  • The Last Five Years

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★½

  • Taylor Swift: Speak Now World Tour Live

    ★★★★★

  • The Muppets

    ★★★★½

  • Walk the Line

    ★★★★★

  • The Band Wagon

    ★★★★½