• VHS 94

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • False Positive

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • The Housewife and the Hustler

    ★★★

  • Bloody Summer Camp

    ★★★★½

  • Awake

    ★★★

  • Ghost Lab

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Resort

    ½

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • The Power

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★½

  • Deadly Illusions

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Dreamcatcher

    ★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Son

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • In the Earth

    ★★½

  • Censor

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Letters to Satan Claus

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • What Lies Below

    ★★★½

  • The Jinkx & DeLa Holiday Special

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★½

  • Come Play

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • The Boulet Brothers' Dragula: Resurrection

    ★★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Lewis Black: Thanks For Risking Your Life

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Sightless

    ★★

  • Violation

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★★★

  • Come True

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★½