Sort by

Alexis has logged 17 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Isi & Ossi

Isi & Ossi

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Spree

Spree

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Serenity

Serenity

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bliss

Bliss

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Columbus

Columbus

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Everything Beautiful Is Far Away

Everything Beautiful Is Far Away

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Project Power

Project Power

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Relic

Relic

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Braid

Braid

2018
×
Read the review Edit this entry  
07
Fashionista

Fashionista

2016
×
Read the review Edit this entry  
05
The Wave

The Wave

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
1BR

1BR

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry