Sort by

SLEAZOIDS has logged 33 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Conan the Destroyer

Conan the Destroyer

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Conan the Barbarian

Conan the Barbarian

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Breakdown

Breakdown

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Duel

Duel

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Green Snake

Green Snake

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Once Upon a Time in China

Once Upon a Time in China

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Killing

Killing

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Let the Corpses Tan

Let the Corpses Tan

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Braven

Braven

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Nun

The Nun

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Apostle

Apostle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Final Score

Final Score

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry