Sort by

SleepySharon😴🖤 has logged 17 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jeff Dunham: Minding the Monsters

Jeff Dunham: Minding the Monsters

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Amanda Seales: I Be Knowin'

Amanda Seales: I Be Knowin'

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Warm Bodies

Warm Bodies

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Clue

Clue

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Scooby-Doo and the Ghoul School

Scooby-Doo and the Ghoul School

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Scooby-Doo Project

The Scooby-Doo Project

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Blair Witch

Blair Witch

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Don't Look Away

Don't Look Away

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Insidious: Chapter 3

Insidious: Chapter 3

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Bad Apples

Bad Apples

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Insidious

Insidious

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Maleficent

Maleficent

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry