Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

  • 80 for Brady

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • This Place Rules

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sick

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Baby Ruby

  • I Like Movies

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

  • Deck of Cards

    ★★★★★

  • TÁR

  • White Noise

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Light & Magic

  • Skinamarink

  • They/Them

    ★★

  • Glorious

  • Nope

    ★★★★★

  • Anything's Possible

    ★★★

  • Alienoid

  • The Gray Man

    ★★★

  • Unrivaled: Red Wings v Avalanche

  • Spiderhead

    ★★★

  • Don't Make Me Go

  • Vengeance

    ★★★

  • You Can Live Forever