Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • She Said

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Me Time

    ★½

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Gutted

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Anything's Possible

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Princess

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Unhuman

    ★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • Room 203

    ★½

  • All the Old Knives

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Black Crab

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Umma

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Moonfall