ara has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Imitation Game

The Imitation Game

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Way He Looks

The Way He Looks

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Pride

Pride

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Maurice

Maurice

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
Read the review Edit this entry