Sort by
  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Batman

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • '71

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • An American in Paris

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The Raid 2

    ★★

  • The Raid

    ★★

  • Chungking Express

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Me, Myself & Irene

  • The Fisher King

    ★★★★