Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★★

  • The Mother

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Hunger

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Kill Boksoon

  • The Strays

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • JUNG_E

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Furies

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • My Name Is Vendetta

  • Enola Holmes 2

  • Hellhole

  • Amsterdam

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Good Nurse

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Chalk Line

  • Athena

    ★★★★

  • Barbarian

  • Me Time

  • Fall

  • Day Shift

  • Warriors of Future

  • Carter

  • Prey

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • The Man from Toronto

  • The Witch: Part 2. The Other One

  • Spiderhead

    ★★★★

  • What Is a Woman?

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Black Crab

    ★★★

  • Ambulance

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

  • The Policeman's Lineage

  • The Unforgivable

  • Tomb of the River

  • Red Notice

  • Hypnotic

  • No. 10

  • Midnight Mass

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Kate

    ★★★½

  • The Guilty

  • Copshop

  • Karen

    ½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

  • Parallel Mothers