• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Olaf Presents

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★½

  • Commitment Hasan

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Ainbo: Spirit of the Amazon

    ★★

  • Land

    ★½

  • The Little Things

    ★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★

  • Jiu Jitsu

    ½

  • Amour

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Forgiveness

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Clouds

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Apples

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Embrace Me

    ★½

  • Toprak

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Desolation

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Dating Amber

    ★★★

  • The World to Come

    ★★

  • Capone

  • The English Game

    ★★★

  • The Hater

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • There Is No Evil

    ★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★½

  • Last and First Men

    ★★★★½

  • Vendors' Meeting

    ★★

  • Horn of Gondor

    ★★★½

  • Tesla

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★★½