Asim has logged 15 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Hunt For Gollum

The Hunt For Gollum

2009
×
★★★
Edit this entry  
29
Sabotage

Sabotage

2014
×
★★
Edit this entry  
28
Kosmos

Kosmos

2009
×
★★
Edit this entry  
27
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
John Wick

John Wick

2014
×
★★★
Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Piano

The Piano

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Game of Death II

Game of Death II

1981
×
★★
Edit this entry  
14
Network

Network

1976
×
★★½
Edit this entry  
05
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry