• The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★½

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Nerve

    ★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★★

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★½

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • The Interview

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Maze Runner

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½

  • Lucy

    ★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

  • 12 Years a Slave

    ★★★★½

  • Prisoners

    ★★½

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • Monsters University

    ★★

  • Now You See Me

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ★★½

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★½

  • ParaNorman

    ★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★

  • Men in Black 3

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★½

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★½

  • Black Mirror: The National Anthem

    ★★★

  • Thriller Night