• Army of the Dead

    ★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Where the Wild Things Are

    ★★

  • Monsters University

    ★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Good Boys

    ★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Suicide Squad

    ★★