• Robots

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • ParaNorman

    ★★★

  • Paul

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: The National Anthem

    ★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★

  • Now You See Me

    ★★★

  • The Maze Runner

    ★★★