• Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • In Bruges

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • 28 Days Later

    ★★★★

  • Clueless

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Rushmore

    ★★★★

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Departed

    ★★★★