• White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Beanie Mania

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Ciao Alberto

  • Encanto

    ★★★½

  • Justin Bieber: Our World

  • Squid Game

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Benedetta

    ★½

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • 1971: The Year That Music Changed Everything

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★½

  • The Mohel

    ★★★★

  • Metamorphism

  • Sophie & the Baron

    ★★★★½

  • Soak

    ★★★★

  • Stuffed

    ★★★★½

  • Our Bed Is Green

    ★★★½

  • Joe Buffalo

    ★★★★★

  • Joanne Is Dead

  • Eagles

  • Reklaw

    ★★★½

  • Play It Safe

    ★★★★½

  • The Nipple Whisperer

    ★★★

  • Are You Still There?

    ★★★★

  • Sisters

    ★★★½

  • The Last Cruise

  • Learning Tagalog with Kayla

    ★★★★

  • The Other Morgan

    ★★★★

  • Nuevo Rico

  • Doretha's Blues

    ★★★★½

  • Puss

  • The Thing That Ate the Birds

  • Sales Per Hour

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Daft Punk: Epilogue

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • OnlyFans: Selling Sexy

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Life in a Day 2020

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Expected

    ★★★

  • My Name Is Pauli Murray

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Misha and the Wolves

    ★★★½

  • R#J

    ★★

  • Cusp

    ★★★

  • Writing with Fire

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½

  • Sabaya

    ★★★½

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★★★