Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Eric LaRue

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • About My Father

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Prom Pact

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

  • Air

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Ivalu

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Chevalier

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Le Pupille

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★