ave has logged 10 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
17
I Am Legend

I Am Legend

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Okja

Okja

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★½
Edit this entry  
28
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry