Wyatt has logged 12 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Ida

Ida

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Trip

The Trip

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Castle in the Sky

Castle in the Sky

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
High Life

High Life

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Adventureland

Adventureland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Storks

Storks

2016
×
★½
Read the review Edit this entry