sofianunesb has logged 14 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
American Factory

American Factory

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★★★
Edit this entry  
26
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
Made You Look: A True Story About Fake Art

Made You Look: A True Story About Fake Art

2020
×
★★★
Edit this entry  
05
Biggie: I Got a Story to Tell

Biggie: I Got a Story to Tell

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Edit this entry  
18
Another Round

Another Round

2020
×
★★★½
Edit this entry  
18
Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

2020
×
★★★
Edit this entry  
07
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Pretend It's a City

Pretend It's a City

2021
×
★★★★
Edit this entry  
19
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Ripper

The Ripper

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Edit this entry