Sort by
  • The Murmuring

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Do Revenge

  • The Menu

  • Pearl

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

  • Prey

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

  • Vikram

  • Decision to Leave

  • Triangle of Sadness

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • My Name

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

  • Malignant

  • Titane

  • The Medium

  • The Divide

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Black Box

    ★★★★

  • Voice of Silence

  • Another Round

    ★★★★

  • Host

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • Paatal Lok

    ★★★★½

  • Normal People

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

  • His House

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Spree

  • Who Killed Little Gregory?

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • Impetigore

    ★★★½

  • Sound of Metal

  • Joker

    ★★★

  • Waves

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Nimic

    ★★★★

  • Ready or Not

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Practice

    ★★★★★

  • Matthias & Maxime

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • Zombi Child

    ★★½

  • The Swallows of Kabul

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★

  • Les Misérables

    ★★★★

  • Super Deluxe

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Us

    ★★★½