Sort by

solh has logged 1,369 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Signal

The Signal

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Nitram

Nitram

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Coming Forth by Day

Coming Forth by Day

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Chatroom

Chatroom

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time in Venice

Once Upon a Time in Venice

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Istanbul Beneath My Wings

Istanbul Beneath My Wings

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Good Burger

Good Burger

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ride Along 2

Ride Along 2

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Tickled

Tickled

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Tower

Tower

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fatman

Fatman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pixie

Pixie

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Jolt

Jolt

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Primary

Primary

1960
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Metro

Metro

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
My Spy

My Spy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Playground

Playground

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hot Coffee

Hot Coffee

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hot Pepper

Hot Pepper

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mr. Right

Mr. Right

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Blue Moon

Blue Moon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Blue Streak

Blue Streak

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Homo Sapiens

Homo Sapiens

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
So Undercover

So Undercover

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
An Honest Liar

An Honest Liar

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Aftershock

Aftershock

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Life, Animated

Life, Animated

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Genius Factory

Genius Factory

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Cure

The Cure

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Pack

The Pack

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Zero Tolerance

Zero Tolerance

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Winnebago Man

Winnebago Man

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Wound

Wound

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Felony

Felony

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bellbird

Bellbird

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Finders Keepers

Finders Keepers

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Meet the Hitlers

Meet the Hitlers

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Reunion

Reunion

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Relic

Relic

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Solo

Solo

1970
×
★★½
Read the review Edit this entry