• Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Adele One Night Only

    ★★★★½

  • Come From Away

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • I Carry You with Me

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Housemaid

    ★★★½