Armin has logged 25 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Întregalde

Întregalde

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Limbo

Limbo

2020
×
★★
Edit this entry  
22
Tokyo!

Tokyo!

2008
×
★★★
Edit this entry  
22
High and Low

High and Low

1963
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Titane

Titane

2021
×
★★
Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
The Man Who Sold His Skin

The Man Who Sold His Skin

2020
×
Edit this entry  
14
Wonderland

Wonderland

2003
×
½
Edit this entry  
13
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
Edit this entry  
05
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
04
There Is No Evil

There Is No Evil

2020
×
★★½
Edit this entry  
04
The Little Things

The Little Things

2021
×
½
Edit this entry  
26
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★½
Edit this entry  
26
The Climb

The Climb

2019
×
Edit this entry  
26
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★½
Edit this entry  
26
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★
Edit this entry  
16
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★½
Edit this entry  
06
Benny's Video

Benny's Video

1992
×
★★★★
Edit this entry  
06
Fanny and Alexander

Fanny and Alexander

1982
×
★★★★★
Edit this entry  
04
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Rebecca

Rebecca

2020
×
Edit this entry  
03
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
½
Edit this entry  
03
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Edit this entry