Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Matt Rife: Natural Selection

    ★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Old Dads

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Future Lights

  • Sly

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Midnight Ruin

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★½

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Unfamiliar Familiarity

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Big George Foreman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • nothing, except everything.

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Windows of Imagination

    ★★★

  • House Party

  • This Place Rules

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Babylon

    ★★★★★

  • Highway

    ★★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Strange World

    ★★★