tyler has logged 27 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dear Basketball

Dear Basketball

2017
×
★★★★
Edit this entry  
28
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
Read prior review Edit this entry  
28
Traffic Stop

Traffic Stop

2017
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Lovers

The Lovers

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
26
Mute

Mute

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Remember

Remember

2015
×
★★★½
Edit this entry  
20
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
Read prior review Edit this entry  
18
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
Read prior review Edit this entry  
15
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★★★★
Edit this entry  
12
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Event Horizon

Event Horizon

1997
×
★★★★
Edit this entry  
08
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
Read prior review Edit this entry  
08
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★
Edit this entry  
07
Shopping

Shopping

1994
×
★★★½
Edit this entry  
06
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Edit this entry  
04
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
02
First Girl I Loved

First Girl I Loved

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry