Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Beckham

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Creator

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Hijack

    ★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Black Demon

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Afire

    ★★★

  • Someday We'll Tell Each Other Everything

  • BlackBerry

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • The Watcher

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

    ½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Stewart Lee: Tornado

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½